Novinky | Threshold

Novinky

Podzim 2016/17: Zápis do kurzů pro děti i dospělé běží

Přihlášku snadno vyplníte elektronicky přes naše stránky. Zahájení kurzů v týdnu od 19. 9. 2016. Skupiny z minulého semestru pokračují ve stejný den a čas. Těšíme se na shledanou!

TEFL Blogger Contest

Share your life-changing experience with future travelers and win an Amazon gift card! Find the information for the participants here:http://praguetefl.com/alumni/information-for-the-contributors/ Find the contributions here:http://praguetefl.com/alumni/blogger-competition/ Information for the Contributors Share your life-changing experience wit

Tradiční konference Asociace jazykových škol

Asociace jazykových škol (AJŠ), která sdružuje celkem 47 nejvýznamnějších jazykových škol z celé České republiky, uspořádala v sobotu 23. dubna na půdě Filosofické fakulty UK již pátý ročník konference Moderní přístupy ve výuce cizích jazyků. Navázala tak na tradici založenou již v roce 2012 bývalou asociací jazykových škol ACERT.

Květnový seminář firemní jazykové výuky

Pro velký zájem přidáváme květnový termín - nezmeškejte přihlašování.Seminář firemní jazykové výukyJazyková škola Threshold Training Associates s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na:Vzdělání je to nejhodnotnější, co můžete svým zaměstnancům nabídnout. Nezáleží na tom, zda je to v rámci jejich kariérního rozvoje, či jako prostý benefit. Jazykovým vzděláváním dáváte svým zaměstnancům lepší šance na kariérní postup či uplatnění na mezinárodním trhu práce.

Seminář firemní jazykové výuky

Ochutnejte, co jste ještě neochutnaliJazyková škola Threshold Training Associates s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na:Seminář firemní jazykové výukyVzdělání je to nejhodnotnější, co můžete svým zaměstnancům nabídnout. Nezáleží na tom, zda je to v rámci jejich kariérního rozvoje, či jako prostý benefit. Jazykovým vzděláváním dáváte svým zaměstnancům lepší šance na kariérní postup či uplatnění na mezinárodním trhu práce.

Angličtina zdarma pro dospělé

Rádi bychom vám v termínu 18.1.