Ochutnávka kurzů Soft Skills pro HR a firmy | Threshold

Novinky

Ochutnávka kurzů Soft Skills pro HR a firmy

Novinkou v naší nabídce jsou kurzy měkkých dovedností tentokrát v českém jazyce. Kurzy vede zkušená, charismatická lektorka s širokým záběrem a mnohostranným a humanitním i ekonomickým vzděláním a praxí Ing Veronika Hilská, která při výuce měkkých dovedností využívá metod zážitkové pedagogiky.

Rádi bychom Vás proto pozvali na historicky první ochutnávku kurzů soft skills v českém jazyce. Akce je určena všechny, kteří se pohybují v oblasti HR. Rádi bychom Vám touto cestou představili možnosti dalšího vždělávání Vašich zaměstnanců a manažerů. Jedná se o zcela neformální setkání specialistů zaměřujících se na HR, spojené s bohatou a vydatnou snídaní. Velmi rádi Vás přivítáme na našich prostorách na Barrandově (Wassermannova 1039, Praha 5, 152 00)

Zaměříme se na dvě vzdělávací témata – efektivitu týmové práce a asertivní komunikaci. Zážitková metoda je založená na maximálním zapojení účastníků. Můžete na vlastní kůži otestovat, jak co nejlépe využít Vaše silné stránky v týmové práci a co dále rozvíjet. Projdeme si i situace, kdy je těžké být asertivní a zkusíme si v klidu a bez stresu odolávat nátlaku a manipulaci. Cílem je posílit jistotu a dobrý pocit z komunikace jak v týmu, tak s kolegou nebo partnerem.

Lektorka:    Ing. Veronika Hilská

PROGRAM DNE:

8:50 – 9:00        Registrace účastníků a přivítání
9:00 – 9:30        Neformální snídaně
9:30 – 9:45        Využití zážitkové pedagogiky
                           ve firemním vzdělávání
9:45 – 11:15       Efektivní týmová komunikace
11:30 – 13:00     Asertivita v praxi

Prosíme o potvrzení účasti buď telefonicky, nebo e-mailem.
E-mail: jana.simonova@threshold.cz
Tel: +420 734 850 459