News | Threshold

News

Koordinátor/ka jazykových kurzů a projektu Erasmus+

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici Koordinátor/ka jazykových kurzů a projektu Erasmus+. Náplní práce je organizace a koordinace jazykové výuky, související administrativa a administrativa mezinárodního projektu Erasmus+.Více ZDE >>>

Mezinárodní zkouška z angličtiny online, úroveň B2

U příležitosti uvedení nové mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny na český trh Vám nabízíme výjimečnou příležitost. Můžete si udělat zkoušku na úrovni B2 a získat doklad o své znalosti jazyka.Zkouška je kompletně online, můžete ji celou absolvovat doma, stačí jen běžné vybavení pro online schůzky.Samotná zkouška a certifikát jsou zdarma, zaplatíte jen administrativní poplatek 300,- KčVíce informací ZDE >>>

Letní intenzivní kurzy angličtiny pro děti

Letní intenzivní kurzy angličtiny pro děti v červenci a srpnu, Praha - Barrandov. Věk 8-9, 10-12, 13-15 let.Děti si například natočí hudební video nebo krátký film, vystoupí ve vlastním kulinářském pořadu a v předpovědi počasí, vytvoří vlastní komiks nebo napíší povídku, při honbě za pokladem poznají nejbližší okolí a na závěr si naplánují vlastní rozlučkovou párty.

BONUS 15% na online výuku! Až 4 x 60 minut výuky zdarma!

Využijte speciální cenový bonus 15%. Ke každému zakoupenému balíčku dostanete bonus 15% ceny balíčku, v případě Balíčku 1 se jedná o 2 x 60 minut zdarma a v případě Balíčku 2 to je 4 x 60 minut zdarma.Pokud se situace změní, lze zvýhodněné balíčky lekcí po dohodě s lektorem dočerpat i v rámci prezenční výuky.Akce platí na všechny balíčky pro soukromou on-line výuku zakoupené od 27.3.2020 do 31.5.2020.Více informací zde >>>

Podzim 2018/19: Zápis do kurzů pro děti i dospělé zahájen

Nový školní rok se blíží...Studujte s námi cizí jazyky!Zápis do kurzů pro veřejnost na podzimní semestr 2018/19 je zahájen.V novém školním roce jsme pro vás vypsali návazné kurzy v časech, na které jste zvyklí, ale zároveň jsme pro vás připravili novinky.

Kurzovné od února 2018

Vážení studenti, rodiče a příznivci naší jazykové školy.Po více než 15 letech jsme se rozhodli o navýšení cen kurzovného, a to následujícím způsobem:Individuální balíčky budou navýšeny o 10,- Kč / 45 minut.Veřejnostní kurzy budou navýšeny o 5,- Kč / 45 minut.Věříme, že nám i přesto zachováte Vaši přízeň a budeme se na Vás těšit na našich jazykových kurzech.

Podzim 2017/18: Zápis do kurzů pro děti i dospělé zahájen

Nový školní rok se blíží...Studujte s námi cizí jazyky!Zápis do kurzů pro veřejnost na podzimní semestr 2017/18 je zahájen.Nabídka kurzů pro děti i dospělé a elektronické přihlášky: zde.Skupiny z minulého semestru pokračují ve stejný den a čas.

Letní angličtina pro děti

Hledáme dětské studenty, kteří by chtěli v červenci a v srpnu navštěvovat lekce angličtiny vedené našimi zkušenými lektory.Jako bonus děti dostanou 4x90 min. angličtiny ZDARMA – tyto lekce povedou budoucí učitelé, převážně rodilí mluvčí AJ, kteří se u nás budou učit "kouzlu" lektorské profese.

Jaro 2017: Zápisy do kurzů běží!

Kurzy v druhém pololetí se nám tento týden úspěšně rozběhly, a pokud jste se rozhodli do kurzů přihlásit až nyní, ještě není nic ztraceno!Do kurzů je možné se přihlašovat průběžně.Stačí vybrat si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat, kliknout na tlačítko "Objednat" a vyplnit požadované údaje. Do výuky vás zařadíme ihned. Přehled kurzů na druhé pololetí naleznete zde.Těšíme se na shledanou! 

Podzim 2016/17: Zápis do kurzů pro děti i dospělé běží

Přihlášku snadno vyplníte elektronicky přes naše stránky. Zahájení kurzů v týdnu od 19. 9. 2016. Skupiny z minulého semestru pokračují ve stejný den a čas. Těšíme se na shledanou!

Pages