Kurzy v zahr. pro děti a mládež | Threshold

Kurzy v zahr. pro děti a mládež

Jazykové pobyty pro děti a mládež jsou studijní programy vhodné pro studenty ve věku 7 - 17 let. Tyto kurzy jsou pořádány především v období letních prázdnin.

Chcete aby se vaše díte zlepšilo v jazyce?

Potřebujete odbourat stud a jazykovou bariéru vašeho dítěte?

Záleží vám na budoucnosti vašeho dítěte?

Nebo jen chcete svému potomku zařídit nezapomenutelné prázdniny v cizí zemi?

 

Veškeré jazykové pobyty pro děti a mládež v zahraničí jsou zaměřeny na studium obecného jazyka a jsou doprovázeny volnočasovými aktivitami různého zaměření. Nebojte se zeptat vašeho koordinátora kurzu a nechte si doporučit kurz s ohledem na koníčky a zájmy vašeho dítěte. Školy nabízejí aktivity s různým zaměřením.

Při výběru jazykového kurzu pro děti a mládež je třeba zvážit jazykovou vybavenost dítěte a jeho samostatnost. Dalším velmi důležitým faktorem je, zda dítě jede na podobný pobyt poprvé, samo či se starším sourozencem. Všechny tyto faktory hrají důležitou roli při výběru školy a studijního programu.

Zahraniční školy si pečlivě vybíráme a pravidelně je navštěvujeme, abychom si mohli být jisti kvalitou poskytovaných služeb. Zároveň se snažíme vybírat školy, které nejsou běžně nabízeny jazykovými školami v ČR. Tím se nám daří zajistit kvalitní jazykové kurzy pro děti tak, aby během jejich pobytu bylo v zahraniční školy co nejméně českých studentů. Děti jsou tak nuceni komunikovat výhradně v anglickém jazyce a jejich jazykové znalosti se o to rychleji zlepšují.

Pobyty pro rodiče s dětmi

Pokud byste rádi cestovali za jazykovým vzděláním s celou rodinou, speciálně pro vás připravíme nabídku kurzů pro rodiče s dětmi. Tyto kurzy nejsou prozatím zařazeny do standardní nabídky. Vždy se snažíme s klientem co nejvíce komunikovat a najít tu nejlepší školu odpovídající představám rodičů i dětí.

Souhrn kurzů pro dospělé a pro děti a mládež naleznete na našich webových stránkách. Pokud žádný z námi nabízených kurzů neodpovídá vašim představám, rádi vám nabídneme alternativu dle vašich přání a potřeb.

Kontaktujte nás na kurzy@threshold.cz a my vám s výběrem pomůžeme.